Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

BLIZZAK REVO GZ

BLIZZAK REVO GZ

 

 

  Головною перевагою шин Bridgestone Revo GZ є їх надзвичайна зносостійкість і міцність, завдяки яким їх можна використовувати довгий час без зміни якісних характеристик. 

 

  Зимові шини Bridgestone Blizzak Revo GZ - Це ультрасучасна шина, яка відповідає усім запросам водіїв багатьох сучасних авто і готова стати надійним партнером у зимовий період. 

 

  Особливим аргументом даної шини є впевнена та чітка керованість на ожеледеці, що є дуже важливим фактором для водіння у зимовий період.

 

  Асиметричний малюнок протектора побудований таким чином, що асиметричний контур згиба боковини шини зменшує вібрацію, яка передається від кузова авто. Завдяки чому збільшується стійкість автомобіля та комфорт при водінні на сніжній дорозі, як по прямій так і під час зміни полоси руху. Задяки такий технології автомобіль проходить повороти більш стабільно і чітко.

 

 Сама поверхня протектора покришки Blizzak Revo GZ має фрикційний, нешипований дизайн. Це по максимуму забезпечує легковому автомобілю потужне зчеплення на автостраді з будь-якими погодніми умовами. Завдяки широким окружним каналам шини швидко виводять грязь та слякоть із зони контакту шини з дорогою.

 

 Кожен блок протектора повністю покритий тривимірними ламелями, які відповідають за маневреність автомобіля на поворотах і його стабільність на високих швидкостях.

 

  Зимові шини Bridgestone Blizzak Revo GZ - це шини преміум класу, які були розроблені за новітніми технологіями з унікальною мякгою сумішшю протектора, що зберігає чудові влативості навіть при дуже низький температурі та протягом усього терміну служби шини.

 

   Якщо вас зацікавила дана модель то завдяки нашому інтернет магазину Шини Львів tyres.lviv.ua ви з легкістю можете їх придбати, також в нас діє доставка по всій тереторії України.

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати