Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Altimax One

Altimax One

General Altimax One

Одна з новинок 2019 року — літня шина General Altimax One. Її виготовляє популярний німецький виробник Continental, а точніше його дочірня компанія General. Покришка розроблена для інтенсивного використання на легкових автомобілях в умовах міста. 

Характерними рисами новинки є: покращена дренажна система, що гарантує ефективне відведення води на мокрій дорозі; висока стійкість до навантажень; тривалий термін служби виробу. 

Модель General Altimax One успадкувала найкращі якості 2 шин, випущених у попередні роки: Altimax Sport та Altimax Comfort. Проте експлуатаційні характеристики новинки покращені останніми розробками німецького виробника. 

Покришка реалізована у 2 модифікаціях. Вони відрізняються кількістю ребер. Стандартна версія Altimax One має 2 ребра, розроблена для крупніших автомобілів — 3 ребра. Вона має маркування S. 

Ще одна особливість шини полягає у високій чутливості до температури. Не рекомендується використовувати та зберігати покришку, коли за вікном близько 0 градусів та менше.

  • Характеристика протектору

У новинки асиметричний протектор з абсолютно новим малюнком. Основою дизайну є 2 центральних ребра з косими прорізами. Вони покращують стійкість на дорозі при виконанні маневрів і допомагають швидко відводити рідину від плями контакту в часі дощової погоди. 

Конструкція подвійних зубчастих плечових блоків покращує тягові характеристики при швидкому старті та на підйомах. Більш того, забезпечується висока точність і чутливість до маніпуляцій з кермом, короткий гальмівний шлях та щільний контакт з полотном дороги. 

Шина General Altimax One ідеально підходить для спортивних купе та потужних седанів. Тести показали, що порівняно з попередниками, стійкість до зносу зросла на 12%, витрати палива зменшились на 8%, покришка стала тихішою на 3%.  

Матеріал, з якого виготовлено покришку, характеризується збільшеним вмістом кремнезему. В сукупності з силікою та полімерами вони утворюють гуму з високим рівнем стійкості та тривалим періодом експлуатації. Вона забезпечує чудове зчеплення на мокрій та сухій дорозі. 

При розробці схеми протектору було використане комп'ютерне моделювання. Це гарантує рівномірне зношування та більш тривалий термін служби виробу. 

  • Індикатори зносу

Покришка оснащена 2 індикаторами зносу, що вказують на потребу заміни або перекос шини. Першим є змінний монітор RTM, а другий це візуальний індикатор вирівнювання (VAI). 

Дізнаються про потребу заміни покришки наступним чином. На поверхні шини нанесено підпис Replacement Tire Monitor. Якщо слово Monitor стерто, потрібно робити заміну.

Індикатор вирівнювання розташований на плечових блоках. І нерівномірне стирання з боків вказує на перекос шини. Періодичний контроль дозволяє швидко помітити нерівність і тим подовжити період використання покришки.  

Шина General Altimax One має багато варіацій розмірів від R15 до R20. Якщо бажаєте уточнити наявність потрібного розміру або підібрати покришку прямо зараз — залишайте заявку на сайті або дзвоніть.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати