Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Altimax Arctic

Altimax Arctic

Зимові шини General Altimax Arctic - це продовження відомого флагмана зимових шин Gislaved NordFrost 3. Після появи на ринку шин моделі Gislaved NordFrost 5 у німецькому концерні Сontinental AG, до складу якого і входять власне торгові марки Gislaved та General, приймають рішення про не зняття з виробництва дуже успішної моделі, а її продовження під брендом General та назвою Altimax Arctic.

 

  Дана шина вже встигла завоювати прихильників на просторах СНД, завдяки своїм відмінним характеристикам у найскладніших зимових умовах. Шина має унікальний спрямований малюнок, який у свою чергу забезпечує швидке очищення від слякоті та снігу, тим самим недаючи заритися у заметах. Унікальна суміш гуми протектора дозволяє шині залишатися еластичною навіть при дуже низький температурі повітря, а велика кількість ламелей швидко зупиняє чи дає максимальний розгін їй на зледенілій поверхні.

 

  На сьогоднішній день шина виготовляється на ринок північної Америки де зима займає значний відрізок року, наприклад як у Канаді чи на Алясці. Зимові шини Altimax Arctic - це шини, які допоможуть вам почувати себе безпечно та комфортно у самих складних зимових умовах. Шина має можливість шипування протектора для ще більш впевноного руху по зледенілих поверхнях. Модель випускається у великому спектрі типорозмірів, як для легкових автівок так і для джипів чи мінівенів.

 

  Якщо ви живете у місцевості де дорога у зимовий період мало розчищенна або взагалі немає можливості розчищати її, то дана шина стане надійним супутником і допоможе вам доїхати до пункту призначення. 

 

 Шини Львів на tyres.lviv.ua

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати