Шини та Диски зі складу у Львові, великий вибір, Доступні ціни ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Дякуємо Вам за те, що обираєте Нас !

Alpin A5

Alpin A5

 Довго очікувана новинка від відомого світового вирибника шин нарешті з"явилась в Україні. Нова модель під назвою Michelin Alpin A5 - це шини преміум класу для зимового періоду з якими ви будете почувати себе безпечно від осені до весни.

 

 Новинка демонструє відмінне щеплення на сухій та мокрій поверхні, у неї  неймовірна чудова поведінка на засніжених покриттях та не дивно адже над новою покришкою працювали кращі фахівці концерна.

 

 Нова гума отримала абсолютно новий направлений малюнок протектора, який був розроблений спеціально для впевненого пересування по сильно засніженій дорозі та зменшення ефекту аквапланування, що є дуже важливим фактором особливо у водінні весною та осінню.

 

 Варто також відмітити, що нова гумова суміш чудово адаптується до різних температур від низьких до високих. Шина створена для Європейської зими коли погода є мінлива і може змінюватись по де куди і кілька разів на день, від мінусової до плюсової чи навпаки...

 

 Варта також тут сказати, що це дуже сучасна суміш протектора четвертого покоління під назвою Heliocompound, яка  демонструє найкращі показники на різних типах дорожнього полотна, вона чудове себе поводить, як сухій так і на морій дорозі та це так необхідно сучасним водіям, адже більшість часу водії у великих містах їздять по асфальтованих дорогах.

 

 Ці характеристики додають впевненості при русі на високих швидкостях на шосейній дорозі і ви можете впевнено себе почувати на мокрих покриттях та дорогах сильно залитих водою та слякоттю, ефект аквапланування в даній моделі знижений до мінімума - це гума демонструє у багатьох Європейських тестах.

 

 Фахівці компанії  приклали максимум зусиль, що до комфорту даної шини, новинка стала дуже комфортною та практично абсолютно безшумною і є одною із самих тихих шин у своєму класі.

 

 Michelin Alpin A5 зимові шини преміум класу, які будуть випускатись практично в усіх типорозмірах для легкових авто від 15 до 17 розміру радіуса колеса. У нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua новинка вже представлена в усіх самих ходових типорозмірах для того, щоб водії нашого міста без особливих труднощів могли купити зимові шини даної моделі.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати
15''
MICHELINAlpin A5зима195651591 TDE,UK,ES1740
MICHELINAlpin A5зима205651594 T2842
16''
MICHELINALPIN A5зима195601689 T3190
MICHELINAlpin A5зима205551691 TFR,ES2552
MICHELINAlpin A5зима205601692 T2755
MICHELINAlpin A5зима205601696 H XLIT2871