Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Фільтр - товарів

Топ шин

ASAKASHI

ASAKASHI

 ПІДБІР ФІЛЬТРА ДЛЯ ВАШОГО АВТО - ОНЛАЙН КАТАЛОГ ФІЛЬТРІВ ASAKASHI

 

  Фільтри під торговою маркою JS ASAKASHI виготовляються Японською компанією AS Akashi Research Labs. Торгова марка ASAKASHI на азіатському ринку, зокрема у Японії зарекомендовала себе, як перспективна та динамічно розвиваюча. Завдяки своїй бездоганній якості, великому ассортименту та правильно сформомованій ціновій політиці.

 

  Фільтра виробляються тільки на якісному обладнанні під чітким контролем якості міжнардних стандартів. Для виготовлення фільтрів використовується тільки дуже якісна сировина, забезпечуючи при цьму екологічні норми. Асортимент JS насамперед був зосореджений на Японський ринок, тому перш за все охоплює автомобілі наступних Японських виробників:

 

  Toyota, Lexus, Mazda, Honda, Acura, Subaru, Mitsumashi, Nissan, Infiniti, Suzuki, Daihatsu, Hino та Isuzu.

  Та корейських: Kia, Hyundai, Daewoo, Ssangyong.

 

  Але з часом популярність фільтрів зросла серед споживачів та компанія приймає рішення про розширення свого ассортименту, зосередившись при цьому на Американський ринок, а згодом і Європейський. Для цього AS Asakashi Research Labs будує сучасний завод у Південій Кореї та разом з цим збільшує своє виробництво у рази.

 

  Та на сьогодні фільтри JS Asakashi продаються в Америці, Європі та Росії. Поряд з продажами значно зріс і сам ассортимент фільтрів та тепер охоплює більшість автомобілів таких світових виробників:

 

  Амереканських: GM, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Ford, Pontiac, Oldsmobile, Buick.

  Європейських: Audi, Mersedes, BMW, VW, Opel, Volvo, Saab, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Iveco, Lancia, Rover, Land Rover, Santana, Lotus, Maseratti, Jaguar, Ferrari, Bently та навіть Rolls -Royce.

 

  У виробництві фільтруючих елементів JS пристуній повний спектр - це Масляні, повітряні, паливні, салонні та трансмісійні Фільтри для АКП.

 

  Нещодавно фільтри під торговою маркою JS ASAKASHI з"явилися і в Україні та відтпер водії України уможливили та збільшили свої шанси на купівлю якісних фільтрів. Компанія АВТО-ДРАЙВ ОЙЛ являється офіційним представником JS ASAKASHI.

 

  Зокрема водіям міста Львова не прейдеться довго розшукувати де придбати фільтри ASAKASHI та вони завжди зможуть їх придбати завітавши до нас за адресою вул. Кульпарківська 93а, або у наш магазин, що знаходиться на вул. Щирецькій 7а.

 

  Купуючи фільтри під торговою маркою JS ASAKASHI ви можете бути впевненими, що обрали для себе Якісну продукцію - Світового рівня за доступною ціною!