Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

SCORPION WINTER

SCORPION WINTER

  Компанія Pirelli випускає на ринок нові зимові шини розроблені спеціально для позашляховиків та міських кросоверів.

 

  Шини під назвою Pirelli Scorpion Winter - це шини преміум класу, які гарантують вам відмінне щеплення з низьким супротивом кочіння в любу зимову погоду.

 

  С даною гумую ви можете почувати себе безпечно не тільки у зимку, але і на шосейній дорозі. Це підтверджують чисельні Європейськи тести зимових шин, зокрема Німецька компанія Auto Bild присвоїла даній моделі перше місце у тестах зимових шин для кросоверів, а інша Німецька компанія AutoZeitung у своїх тестах зимових шин поставила оцінку рекомендовано ( у тесті був задіян автомобіль Audi Q3 2.0 TDI Quattro S Tronic). 

 

  Нові покришки сімейства скорпіон забезпечують чудові експлуатаційні характеристики. Шини гарантують відмінну керованість автівкою та чудове щеплення з дорогою. Але головною їхньою перевагою є надвисокий рівень комфорту, що в свою чергу забезпечує низький рівень шуму у русі по мокрому або засніженому покриттю.

 

  Сучасний не стандартний малюнок протектора додають новим шинам особливого вигляду та роблять їх одними з найкращих у своєму класі. З даними покришками ви можете почувати себе безпечно у будь яку зимову погоду та відчути особливо високий рівень безпеки та комфорту вже з перших хвилин експлуатації гуми.

 

 У нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua зимові шини Pirelli Scorpion Winter представлені у самих ходових типорозмірах. Якщо вас зацікавила дана модель, звертайтесь до нас і наші фахівці обов"язково нададуть вам інформацію у найкоротший термін.


Відгуки про SCORPION WINTER


Додати відгук
24-05-2014
Загальна оцінка: 2.2 із 5
Автомобіль: W3zdVlpA Розмір: 3kbRWFAZyR0
Умови експлуатації: РџРѕР·Р°_містом Стиль водіння: Обережний
Придбали б знову? Нізащо  
Коментар: Deadly accurate answer. You've hit the buleesyl!